راهنمای انتخاب قالیشویی خوب در کرج

پاکیزگی و تمیزی یکی از ویژگی های بارز مردم ایران مخصوصا اهالی محترم شهر کرج است. تفاوتی ندارد در ایام نزدیک تحویل سال باشید یا زمان خانه تکانی فرا رسیده باشد در هر حالت اگر فرش های شما نیاز به شستشو دارند باید کم کم به دنبال شستشو اصولی آن ها باشید. چند بار از اطرافیان خود شنیده اید که فرش ها بعد از شستن آسیب دیده و دچار شکستگی شده اند؟ به نظر شما برای رفع این گونه مشکلات باید چه چاره ای اندیشید؟ برای انتخاب قالیشویی باید چه ملاک هایی را در نظر گرفت؟ آیا تمامی مجموعه های موجود در شهر قابل اعتماد هستند؟

انتخاب قالیشویی در کرج و هر شهر دیگری نیازمند اطلاعاتی کامل و اصولی از نحوه شستشو و مواد شوینده مصرفی توسط مجموعه است. اگر برای شما هم سلامت فرش ها اهمیت دارد این مطلب را از دست ندهید چرا که قرار است ویژگی های انتخاب بهترین قالیشویی در کرج را بیان کنیم.

راهنمای انتخاب قالیشویی خوب در کرج

راهنمای انتخاب قالیشویی خوب در کرج

یکی از اتفاقاتی که انتخاب را برای اهالی کرج سخت نموده است تعداد بالای کارخانه قالیشویی در این شهر می باشد. طبیعتاً انتخاب سخت شده و برای نتیجه موثر باید به دنبال بهترین قالیشویی در کرج بود. در ادامه راهنمایی جهت انتخاب بهتر شما عزیزان قرار داده ایم که می توانید با درنظر گرفتن آن ها در کنار تجربه ای دلنشین کیفیتی بالا در خدمات را نیز تجربه کنید.

 • قدم اول مجوز قالیشویی را بررسی کنید

این که سنگ بنای هر فعالیتی مجوز و قانونی بودن آن است کاملا درست می باشد. تا زمانی که یک قالیشویی مجوزهای لازم را از اتحادیه قالیشویان دریافت نکند هیچگونه وجه قانونی نداشته و به صورت رسمی نمی تواند آغاز به کار کند‌. مشکل آن جا مشخص می شود که با آسیب فرش های خود روبه رو شده و نمی توانید به سازمانی شکایت نمایید. در این راستا قالیشویی در کرج با برخورداری از مجوز اتحادیه از همان ابتدا فعالیت خود را به صورت قانونی و رسمی شروع نموده است.

 • توجه به راحتی دسترسی و ارتباط

یکی از موارد مهم در انتخاب بهترین قالیشویی کرج دسترسی مناسب آن و همچنین برخورداری از شیوه های متعدد ارتباطی است. در این مجموعه شما عزیزان می توانید به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید. این موضوع سبب شده تا اتلاف زمان به حداقل ممکن برسد و رضایت مندی بالایی را در پی دارد.

 • قیمت ها را مقایسه کنید

برای انتخاب قالیشویی خوب در کرج می توانید به لیست قیمت ارائه خدمات آن ها و مقایسه با سایر رقبا بپردازید. قالیشویی کرج قیمت خدمات ارائه شده خود را بر مبنای نرخ نامه اتحادیه درنظر گرفته و هیچ گونه هزینه اضافه ای از شما دریافت نمی شود. این نکته قابل بیان است که قیمت عادلانه و مناسب این کارخانه نشانی از بی کیفیت بودن خدمات آن نیست بلکه خدماتی با بالاترین کیفیت به شما ارائه می شود.

 • استفاده از تجهیزاتی مدرن و اتوماتیک

در بهترین قالیشویی شما شاهد استفاده از دستگاه هایی مدرن و کارآمد هستید تا کم ترین آسیب را به بافت فرش های شما وارد کند. تمامی تجهیزات به کار رفته در قالیشویی کرج کاملا متناسب با نیاز شستشوی هر نوع فرش با هر تراکم بوده و از این بابت خیال شما راحت خواهد بود.

استفاده از تجهیزاتی مدرن و اتوماتیک در قالیشویی کرج

 • به نظرات سایر مشتریان توجه کنید

یکی از مواردی که شما را در انتخاب بهترین قالیشویی در کرج راهنمایی می کنید نظرات سایر مشتریان است. اگر کیفیت ارائه شده پایین باشد به طور حتم در رضایت مندی و نظرات تاثیرگذار خواهد بود. لذا می توانید با پرس‌وجو یا مراجعه به بخش نظرات کاربران در سایت از این موضوع مطلع شوید.

 • نیروی کار متخصص ویژگی سرآمد قالیشویی در کرج

شستشوی اصولی و حرفه ای فرش ها بدون نیروهای متخصص امکان پذیر نیست. هرچند شستشو توسط دستگاه های اتوماتیک انجام شود ولی همچنان به متخصصین نیاز می باشد. در قالیشویی کرج تمامی نیروها دارای سابقه کار چندین ساله بوده و به تمامی نکات شستشوی فرش واقف هستند‌.

 • محصولات شوینده مورد مصرف

می دانید که در اغلب قالیشویی ها از مواد شوینده پودری استفاده می شود که بعد از شستشو و خشک شدن فرش باعث ایجاد حساسیت افراد خانواده و همچنین کاهش طول عمر فرش می شوند؟ به همین دلیل امروزه کم تر از این مواد شوینده بهره برده می شود. قالیشویی در کرج با استفاده از مواد شوینده مایع برپایه طبیعت و نانو فرش ها را با کیفیتی بی نظیر شسته و تحویل می دهد.

چرا باید بهترین قالیشویی در کرج را انتخاب کنید؟

این که شما یک قالیشویی رسمی و معتبر را انتخاب کنید یا یک مجموعه غیر رسمی که خدماتی بی کیفیت را ارائه می دهد بسیار حائز اهمیت است. در ادامه دلایلی را بیان می کنیم که شما بهترین قالیشویی در کرج را برگزینید:

 • در درجه اول به دنبال حفظ سلامت فرش های خود باشید، به عبارت دیگر شما با انتخاب یک قالیشویی نامناسب که از مواد شوینده غیر استاندارد استفاده می کند و با روش های غیر اصولی شستشو به بافت فرش آسیب می رساند در قدم اول سلامت فرش های خود را به خطر انداخته اید.
 • عمر فرش ها را افزایش می دهید، شما با انتخاب بهترین قالیشویی در کرج می توانید فرش های خود را تا سالیان زیاد استفاده نمایید و از زیبایی و درخشندگی آن ها لذت ببرید. شستشوی اصولی فرش با مواد شوینده نانو و استاندارد طول عمر فرش را افزایش می دهد.
 • آلودگی تا اعماق تار و پود فرش پاکسازی می شوند، بله درست مطالعه کردید تمامی آلودگی های عمیق موجود در فرش ها با شستشوی اصولی از بین می روند.گاهی اوقات لکه هایی سمج و قدیمی روی فرش ها وجود دارند که رفع آن ها شکستن شاخ قول را می طلبد. اما در قالیشویی کرج با استفاده از مواد شوینده مناسب و تخصص لازم تمامی لکه ها و آلودگی ها رفع می شوند.
 • چیزی از ارزش و اصالت فرش شما کاسته نخواهد شد، اگر فرش های دستباف و قیمتی دارید با شستشو حرفه ای زمینه را برای حفظ ارزش آن فراهم خواهید کرد.

شستشوی فرش در بهترین قالیشویی کرج

نتیجه گیری

فرش یکی از وسایل مورد استفاده در خانه هر ایرانی است که منزلت و جایگاه ویژه ای دارد. برای تمامی ما از قدیم الایام حفظ تمیزی و درخشندگی فرش ها اهمیت داشته و به همین دلیل در خانه تکانی ها اولین چیزی که به فکر بانوان خطور می کند شستشوی فرش ها است. در این مطلب شما را با راهنمای اصولی انتخاب بهترین قالیشویی در کرج آشنا نمودیم. شما با این راهنما می تواند انتخابی دقیق و مطمئن داشته باشید و فرش های خود را بدون کوچک ترین آسیب شسته شده تحویل بگیرید.

برای این منظور کافی است با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و هرگونه سوال خود را از کارشناسان مجموعه قالیشویی در کرج جویا شوید.